Spočítejte si

hypoteční kalkulačka

proč? k čemu? na co?

Hypoteční kalkulačka slouží jako nástroj pro orientační výpočet splátky hypotéky. Je to jednoduchý pomocník pro rychlý a předběžný přehled nabízených hypoték i orientační výši splátky.

Ovšem pro přesný výpočet splátky a vhodný výběr úvěru je třeba znát daleko více informací. Bonita, poplatky, sazby, RPSN, která určuje výši splátky, odlišné podmínky, parametry, potřebné podklady, výhody, nevýhody, rizika, to vše se u jednotlivých bank liší. Není tedy rozumné porovnávat hypotéky jen podle úrokové sazby. Hypotéka je nástroj, který vám pomůže splnit si svůj sen o vlastním bydlení, ale je to také závazek na několik let, na to je třeba pamatovat.

 

Zkuste si na hypoteční kalkulačce propočítat výši splátky své nové hypotéky. Pokud ovšem chcete znát přesná čísla, porovnání nabídek i důležitá fakta, ne jen výhody a navíc vyřídit vše od A do Z, stačí si se mnou domluvit nezávaznou schůzku. Porovnám jednotlivé nabídky bank, vypočítám bonitu i splátku, provedu vás celým procesem vyřízení úvěru. Vyjednám podmínky, ukáži vám pro i proti každého hypotečního úvěru a především vám odhalím veškerá důležitá fakta.

Bydlíte v nájmu a uvažujete o koupi nemovitosti? Ptejte se už nyní, jakou výši hypotéky je možné ve vašem případě získat, co je třeba k vyřízení hypotéky a jaká bude vaše splátka.

Uvažujete o hypotéce? Máte otázky? Zeptejte se…

Telefon: 

E-mail:

hypoteční kalkulačka

zkuste si orientační propočet vaší hypotéky

možnosti hypotéky:

x

… NEBO SI JEDNODUŠE NAPIŠTE O INDIVIDUÁLNÍ NABÍDKU